پرک کارت - طرح مشترک رفاهی نهادهای دولتی ، عمومی ، آموزشی و بازنشستگان بازارهای تخصصی نمایش آگهی در نمایشگاهها نمايش آگهي بصورت چاپ و اكران بنر و بیلبرد در سراسر كشور نمايش آگهي بصورت چاپ و نشر و پخش و اکران در اماکن عمومی نمايش آگهي بصورت درج در مطبوعات اخبار نمایش آگهی به صورت درج تبلیغات در شبکه نمایش خانگی نمايش آگهي بصورت تبليغ در شبكه هاي تلويزيوني كشور نمايش آگهي بصورت پخش در شبكه هاي راديويي كشور نمایش آگهی به صورت ساخت سایتهای عمومی و اختصاصی نمايش آگهي بصورت درج در 365 سايت تبليغاتي کشور  نمايش آگهي بصورت ثبت در شبكه هاي اجتماعي نمايش آگهي بصورت ارسال فكس انبوه به هزاران شركت و واحد تجاري نمايش آگهي بصورت ارسال ايميل انبوه به ميليونها هموطن نمایش آگهی به صورت نمایش در شبکه های ارتباطی موبایل نمايش آگهي بصورت پيامك انبوه به ميليونها هموطن نمايش آگهي بصورت ثبت شتاب - شبكه متمركز آگهي هاي كشور

امروز جمعه 3 آذر 1396
:: خرید تبدیل 12 به 220 ولت
دستگاهی كه همیشه در برق صنعتی مطرح بوده و هست تبدیل یك ولتاژ dc به ولتاژ ac به سیستم كه این تبدیل را انجام می دهد اینورتر گفته می‌شود.
اینورتر دستگاه الکترونیکی است که جریان مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) تبدیل می کند. جریان AC تبدیل شده می توان بر پایه نیاز در هر ولتاژ و فرکانس بوده که به وسیله ترانسفورماتور مناسب و مدار کنترل می گردد. اینورتر قطعه متحرک ندارد و در طیف گسترده از ابزارهای کاربردی استفاده می شود، از منبع تغذیه کامپیوتر گرفته تا ابزار بزرگ حمل و نقل اینورتر در معمول برای تامین جریان AC از منابع DC مثل خورشید یا باتری مورد مصرف قرار می گیرد.
اینورتر دارای رنج وسیع از كاربرد گوناگون است مانند:
1- خط ولتاژ AC: خیلی از مواقع دسترس به یك منبع dc مثل باتری وجود دارد. اما یك خط ولتاژ AC مورد نیاز است مثل ماشین.
2- منبع تغذیه (UPS): در انواع مختلف UPS برای تبدیل توان باتری به یك توان AC به اینورتر نیاز دارد.
3- كوره القایی:اینورتر برای تبدیل یك توان AC با فركانس پائین به یك توان AC با فركانس بالا مورد مصرف قرار می گیرد. این ولتاژ فركانس بالا در كوره های القایی مورد استفاده دارد. به این ترتیب كه اول توان AC را به DC یك سو می کند و بعد به دست اینورتر به توان AC فركانس بالا تبدیل می‌كند.
4- سیستم انتقال توان: در این سیستم انتقال توان الكتریكی ، اول توان AC به DC تبدیل ‌شود. این توان DC با ولتاژ بسیار بالا به وسیله خطوط انتقال به مقصد رسد. در محل گیرنده، این توان DC و به مقدار AC تبدیل می‌شود.
5-درایور فركانس متغیر: یك درایو فركانس متغیر، سرعت کارکرد یك موتور AC را به كمك كنترل كردن ولتاژو فركانس به شکل هم زمان تنظیم ‌كند.
6- مورد استفاده در پنل خورشیدی: پنل خورشیدی دارای خروجی DC هست كه با استفاده از اینورترها این توان تبدیل به AC ‌شود.انواع اینورترها از نظر فاز و شكل موج خروجی: اینورترها از نظر فاز تبدیل به دو نوع عمده تك فاز و سه فاز تقسیم بندی می‌شود همین طورشكل موج خروجی اش به چهار نوع زیر تقسیم ‌شود. خروج به شكل موج مربعی - خروجی به شكل سینوسی اصلاح شده - خروجی به شكل سینوسی اصلاح شده -خروجی به شکل سینوسی خالص اینورتر نوسان ساز الکترونیک توان بالا است. دلیل این نام گذاری آن است که این دستگاه عمل عکس مبدل برق AC به DC متداول را انجام می دهد.
کنترل کننده دور موتور الکتریکی اینورتر هر چند که ادوات پیچیده ای هست و چون در ساختمان آن از مدارات الکترونیک قدرت استاتیک مصرف می شود و فاقد قطعات متحرک می باشد، از عمر مفید بالا برخوردار هست . مزیت دیگر کنترل کننده دور موتور توان آن در انرژی مصرفی در ترمز مکانیکی و یا مقاومت های الکتریکی به شبکه می باشد . در چنین شرائطی با استفاده از کنترل کننده دور اینورتر مدرن می توان از اتلاف این نوع انرژی جلوگیری کرد. در برخی کاربردها قیمت انرژی بازیافت شده از این طریق ، در کمتر از یک سال معادل هزینه سرمایه گذاری سیستم بازیافت انرژی شود .
شماره تماس :33999115-33999719
نشانی:تهران-لاله زار جنوبی کوچه بوشهری مجتمع تجاری تهران الکتریک واحد232
تیکوانیرو گامی موثر در نمایندگی و عرضه اینورتر کوتک اصل تایوان
بر روی لینک ما کلیک کرده و از سایت ما دیدن فرمایید.

شماره تماس :33999115-33999719
نشانی:تهران-لاله زار جنوبی کوچه بوشهری مجتمع تجاری تهران الکتریک واحد232

تیکوانیرو گامی موثر در نمایندگی و عرضه اینورتر کوتک اصل تایوان

بر روی لینک ما کلیک کرده و از سایت ما دیدن فرمایید.

اینورتر از نظر فاز و شکل موج خروجی:
اینورتر از نظر فاز تبدیل به دو شکل عمده تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می‌شود همچنین از نظرشکل موج خروجی به چهار نوع زیر تقسیم می‌شود.
خروجی به شکل موج مربعی
خروجی به شکل سینوسی اصلاح شده
خروجی به شکل سینوسی اصلاح شده
یک ترانسفورمر منبع AC را به هر ولتاژ مطلوب تبدیل کند و همان فرکانس . اینورتر ، به علاوه یک ساز DC ، می توان برای تبدیل از هر ولتاژ ، AC یا DC ، به هر ولتاژ دیگر ، ACیا DC ، در هر فرکانس مطلوب طراحی شود. توان خروجی هرگز از توان ورودی تجاوز نمی کند ، راندمان می توان زیاد باشد ، با یک نسبت از توان اتلافی به عنوان گرمای تلف شده . نوع اینورتر از نظر فاز و
شکل موج خروجی:
اینورتر از نظر فاز تبدیل به دو نوع عمده تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می‌شود همچنین از نظرشکل موج خروجی به 4 نوع تقسیم می‌شود.
۱- خروجی به شکل موج مربعی
۲- خروجی به شکل سینوسی اصلاح شده (معمولی)
۳- خروجی به شکل سینوسی اصلاح شده (پله ای)
۴- خروجی به شکل سینوسی خالص شکل زیر دو نوع سینوسی اصلاح شده را نشان می کند.
ویژگی اینورتر:
کاهش انرژی مصرفی و لذا کاهش هزینه برق، کاهش جریان راه اندازی و در نتیجه طولانی شدن عمر موتور ، امکان تغییر سرعت موتور، امکان تغییر جهت حرکت موتور، داشتن حفاظت در برابر اضافه بار، امکان کار موتور در شرایط که ولتاژ ورودی متغیر و امکان کنترل از راه دور، ایجاد سرعت بیش تر از سرعت نامی موتور، برنامه ریزی کردن حرکت.
اینورتر به صورت هوشمند میزان بار وارده به موتور را تشخیص داده و متناسب با همان بار، به موتور جریان می دهد و این جریان مواقع از جریان نامی موتور کمتر است. دستگاهی الکترونیک است که به دست آن می توان سرعت موتور سه فاز را تغییر داد.
اینورتریا مبدل برق دستگاه الکترونیکی است که جریان مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) تبدیل می کند. جریان AC تبدیل شده می توانند بر اساس نیاز در هر ولتاژ و فرکانسی باشد که به وسیله ترانسفورماتور مناسب و مدارها کنترل شود.
کاربرد اینورتر:
از نظر کاربرد اینورتر به دسته مختلفی تقسیم می شود. برای راه اندازی پمپ، فن آسانسور،جرثقیل، ، دستگاه اکسترودر و از اینورتر مصرف شود. برای پمپ و فن از اینورتر با گشتاور متغیر و برای آسانسورونوار نقاله و جرثقیل از اینورتر با گشتاور ثابت و از اینورتر با فیدبک PG بهره برداری می کند.دیگر کاربرد آن به صورت زیر باشد.
منبع تغذیه:
اینورتر برق DC را از منابعی مانند باتری، پانل خورشیدی، یا سلول سوختی به برق AC تبدیل می کند. برق خروجی را می توان به هر ولتاژی که لازم باشد تبدیل کرد. میکرو اینورتر مستقیم جریان را از پانل خورشیدی به جریان متناوب تبدیل می کند.
منبع برق اضطراری:
استفاده از باتری و اینورتر بعنوان منبع تغذیه اضطراری (یو پی اس) برای تامین برق AC زمانی که برق اصلی در دسترس نیست. وقتی که برق اصل مجدد برقرار شد ، از یک سو کننده برای شارژ کردن باتری مصرف می شود.
گرمکن القا کننده:
از اینورتربرای بالا بردن فرکانس برق اصلی برای مصرف در گرمکن القائى استفاده می شود. برای این کار اول برق اصلی با به DC تبدیل کرده و سپس به وسیله اینورتر برق DC را به AC با فرکانس بالاتر تبدیل کند.
منتقل کردن انرژی به HVDC :
در انتقال برق به روش HVDC انتقال مقدار طولانی انرژی در مسافت‌ زیاد و با تلفات کم اول برق AC به برق DC با ولتاژ بالا تبدیل شده و به مکان دیگری منتقل شود.بعد در محل دریافت، به کمک اینورتر آن را به برق AC تبدیل کند.
درایو فرکانس متغیر بودن:
درایو فرکانس متغیر یا VFD یک سیستم برای کنترل کردن سرعت چرخ یک موتور AC با کنترل کردن فرکانس برق اعمال شده به موتور الکتریکی است. اینورتر وظیفه کنترل برق را به عهده می گیرد. درایو فرکانس متغیر شامل یک یک سو و به شکل که برق DC مورد نیاز اینورتر از برق AC اصلی تامین گردد. اینورتر یک عنصر اصلی و بعضی اوقات درایو فرکانس متغیر به نام درایو اینورتر یا درکل اینورتر می گویند.
اینورتر های COTEK تایوان:
اینورتر 200 وات: مدل SK200 دارای ولتاژهای ورودی 12 ولت 24 ولت و 48 ولت – شکل موج کاملا سینوسی
اینورتر 350 وات: مدل SK350 دارای ولتاژهای ورودی 12 ولت 24 ولت و 48 ولت – شکل موج کاملا سینوسی
اینورتر 700 وات: مدل SK700 دارای ولتاژهای ورودی 12 ولت 24 ولت و 48 ولت – شکل موج کاملا سینوسی
اینورتر 1000 وات: مدل SK1000 دارای ولتاژهای ورودی 12 ولت 24 ولت و 48 ولت – شکل موج کاملا سینوسی
اینورتر 1500 وات: مدل SK1500 دارای ولتاژهای ورودی 12 ولت 24 ولت و 48 ولت – شکل موج کاملا سینوسی
اینورتر 2000 وات: مدل SK2000 دارای ولتاژهای ورودی 12 ولت 24 ولت و 48 ولت – شکل موج کاملا سینوسی
اینورتر 3000 وات: مدل SK3000 دارای ولتاژهای ورودی 12 ولت 24 ولت و 48 ولت – شکل موج کاملا سینوسی
فروش اینورتر سینوسی SK350-212 ( 350 وات ) ورودی 12 ولت
اینورتر سینوسی SK350-224 ( 350 وات ) ورودی 24 ولت
اینورتر سینوسی SK350-248 ( 350 وات ) ورودی 48 ولت
اینورتر سینوسی SK1000-212( 1000 وات ) ورودی 12 ولت
اینورتر سینوسی SK1000-224 ( 1000 وات ) ورودی 24 ولت
نماینده اینورتر سینوسی SK1000-248 ( 1000 وات ) ورودی 48 ولت
شماره تماس :33999115-33999719
نشانی:تهران-لاله زار جنوبی کوچه بوشهری مجتمع تجاری تهران الکتریک واحد232
تیکوانیرو گامی موثر در نمایندگی و عرضه اینورتر کوتک اصل تایوان
مشخصات آگهی
کد QR آگهی
لاله زار جنوبی کوچه بوشهری پاساژ تهران الکتریک طبقه اول واحد 232
33999115
tikvaniroo126@gmail.com
یوسف هرمان مقدم
تهران
ثبت : دوشنبه 15 تير 1394 | انقضاء : یکشنبه 3 دي 1396 | بروزرسانی : سه شنبه 23 آبان 1396
33999115
منبع: عمومی
ارسال پیام
تماس با آگهی‌دهنده ( یوسف هرمان مقدم )
در مورد: خرید تبدیل 12 به 220 ولت
نام شما
ایمیل/تلفن
پیام شما
کد امنیتی


جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.
این آگهی را به اشتراک بگذارید balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
بازدید : 416
آگهی های مرتبط
فروش تیرچه  استاندارد فروش تیرچه استاندارد
فروش تیرچه استاندارد تیرچه باکیفیت و قیمت تیرچه مناسب استاندارد اجرای سقف تیرچه بلوک زیگزاگ فابریک جوش با گاز محافظ co2 آرماتور بندی، اجرای اسکلت تیرچه قلابدار با میلگرد تولید بلوک سبک و سنگین ...
بروز رسانی : 1396/9/1 
بتن ریزی و اجرای کفهای سخت صنعتی با ماله پروانه ای ،بتن استمپی«دکوراتیو» بتن ریزی و اجرای کفهای سخت صنعتی با ماله پروانه ای ،بتن استمپی«دکوراتیو»
اجرای انواع کفهای سخت صنعتی پایه بتنی با ماله پروانه ای در رنگهای مختلف و بتن ضد سایش با اجرای روزانه پانصد متر مربع به صورت کاملا صاف و صیقلی . مورد استفاده کف ؛( سوله، محوطه، انبار، جایگاه سوخت، پارکینگ طبقاتی، مراکز بهداشتی ...
بروز رسانی : 1396/7/18 
شیرنگ شیرنگ
گروه صنعتی شیرنگ با سابقه طولانی در تولید محصولات ساختمانی از جمله تولیدکنندگان شیرآلات است که با تولید محصولات متنوع و با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان را در این مورد کسب کند.با توجه به تولید بیش از35مدل شیرآلات با طرح ها ...
بروز رسانی : 1396/6/26 
شیرنگ شیرنگ
گروه صنعتی شیرنگ با سابقه طولانی در تولید محصولات ساختمانی از جمله تولیدکنندگان شیرآلات است که با تولید محصولات متنوع و با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان را در این مورد کسب کند.با توجه به تولید بیش از35مدل شیرآلات با طرح ها ...
بروز رسانی : 1396/6/26 
دکوراسیون پارادوکس دکوراسیون پارادوکس
دکوراسیون پارادوکس با داشتن کادری مجرب در زمینه های مختلف دکوراسیون ساختمان اداری و مسکونی درحال فعالیت می باشد. این مجموعه طراح و سازنده انواع کابینت کلاسیک(ممبران)،کابینت های گلاس،انواع کمد دیواری ریلی، و سازنده انواع ...
بروز رسانی : 1396/6/26 
آذین درب آموت آذین درب آموت
تولیدکننده انواع درب ضد سرقت،درب داخلی،درب لابی با داشتن کادری مجرب وماشین آلات پیشرفته،درحال تولید این محصولات می باشد. این شرکت با تولید انواع درب با قیمت های متفاوت وطرح های متفاوت، آماده همکاری با تمام سازندگان می باشد. ازطرفی ...
بروز رسانی : 1396/6/26 
تامین و نصب شیشه سکوریت، لمینت و دوجداره تامین و نصب شیشه سکوریت، لمینت و دوجداره
جاماد شیشه (نمایندگی رسمی شرکت پرشیا جام) تامین ، فروش و نصب انواع شیشه های سکوریت ، دوجداره ،‌لمینت ، صنعتی و ساختمانی، بهره مندی از اکیپ نصب مجرب همکاری با بهترین تامین کنندگان بکارگیری سیستم تضمین کیفیت تحویل به ...
بروز رسانی : 1396/8/1 
اجرای سازه بتنی اجرای سازه بتنی
شرکت فنی مهندسی مهد آبادگران نواندیش اجرای انواع سازه های زیرزمینی و رو زمینی اجرای انواع فونداسیون های حجیم و پداستال ها اجرای انواع سازه های بتنی حجیم اجرای انواع مخازن بتنی دارای تجهیزات کامل شامل قالب، اسکافولد، داربست، ...
بروز رسانی : 1396/9/1 
دوربین مداربسته AHD و TURBO HD TV و تحت شبکه  سیستم های ارتباطی ( سانترال پاناسونیک و تجهیزات جانبی ) دوربین مداربسته AHD و TURBO HD TV و تحت شبکه سیستم های ارتباطی ( سانترال پاناسونیک و تجهیزات جانبی )
رویکرد اصلی این شرکت جهت طراحی و اجرای پروژه های دوربین مداربسته و سیستم های ارتباطی پاناسونیک تمرکز بر نیاز مشتری دارد. در همین راستا شرکت پایاتل فعالیت رسمی خود را از سال 1386 جهت فروش و خدمات پس از فروش در زمینه های سیستم های ...
بروز رسانی : 1396/8/27 
طرح تبلیغاتی و بازار یابی طرح تبلیغاتی و بازار یابی
خ طغیانی 09135720885, [۲۰.۰۶.۱۷ ۰۷:۵۶] [ عکس ] ✅آرتا مبتکر جدیدترین طرحهای بازاریابی وفروش ✴️فروش خودرا ده ها برابر افزایش دهید. اطلاعات بیشتر تماس @arta09135720885 09135720885 ...
بروز رسانی : 1396/8/20 
آگهی های ویژه خدمات ساختمانی
دزدگير هوشمند ساختمان شركت سماگستر دزدگير هوشمند ساختمان شركت سماگستر
دزدگير هوشمند ساختمان شركت سماگستر بي ام اس ...
بروز رسانی : 1396/8/17 
گروه پيمانكاري ساختمان صمدي گروه پيمانكاري ساختمان صمدي
گروه پیمانکاری ساختمان ماصکو (MASCO BUILDERS) ساخت و اجرای ساختمان های مسکونی و تجاری با حداقل قیمت،بالاترین سرعت و بهترین کیفیت به صورت مدیریت پیمان،پیمانکاری متر مربع،پیمانکاری ...
بروز رسانی : 1396/8/15 
کابینت متین کابینت متین
ساخت و نصب و تعمیرات کابینت ایرانی و خارجی و تبدیل کابینت قدیمی به نو... ...
بروز رسانی : 1396/9/1 
کپسول آتش نشانی زیر قیمت همه با تخفیف مخصوص با 35 سال سابقه و جواز اتحادیه مربوطه و گواهی نامه ایزو 9001،14001،8001و گواهی نامه کیفیت کار و محیط زیست و بهداشت قیمت توافقی..... کپسول آتش نشانی زیر قیمت همه با تخفیف مخصوص با 35 سال سابقه و جواز اتحادیه مربوطه و گواهی نامه ایزو 9001،14001،8001و گواهی نامه کیفیت کار و محیط زیست و بهداشت قیمت توافقی.....
کپسول آتش نشانی زیر قیمت همه با تخفیف مخصوص 35 سال سابقه جواز اتحادیه مربوطه گواهی نامه ایزو 9001،14001،8001 گواهی نامه کیفیت کار محیط زیست و بهداشت قیمت توافقی..... ...
بروز رسانی : 1396/8/20 
اتوماسیون ساختمانی فروش و نصب آیفون تصویری، جکهای پارکینگ، دوربین مدار بسته، شیشه های سکوریت و کرکره های برقی اتوماسیون ساختمانی فروش و نصب آیفون تصویری، جکهای پارکینگ، دوربین مدار بسته، شیشه های سکوریت و کرکره های برقی
مدرن پارسیان اتوماسیون ساختمانی فروش و نصب آیفون تصویری، جکهای پارکینگ، دوربین مدار بسته، شیشه های سکوریت و کرکره های برقی فروش و نصب آیفون تصویری: تک نما سوزوکی ...
بروز رسانی : 1396/8/17 
خدمات فنی و تاسیسات ملکی خدمات فنی و تاسیسات ملکی
ارائه انواع خدمات فنی و تاسیسات ملکی ارائه انواع خدمات موتورخانه ،پکیج کولرگازی.... ...
بروز رسانی : 1396/8/12 
مصالح ساختمانی و پیمانکاری نگین مصالح ساختمانی و پیمانکاری نگین
عرضه مستقيم مصالح شن،ماسه،گچ،سيمان و... با قيمت و شرايط مناسب ...
بروز رسانی : 1396/7/29 
درب شیشه اتوماتیک درب شیشه اتوماتیک
شرکت فنی مهندسی الکترونیک مشرق زمین عرضه مستقیم تیغه 80 اکسترود آلومینیومی کرکره اتوماتیک اکرول-آلبا-لومیکو-آلما-آکپایی-کرولی-راتو به همراه نواع موتور تربولار و ساید ...
بروز رسانی : 1396/8/12 
خدمات لوله و چاه خدمات لوله و چاه
تخلیه چاه لوله بازکنی حفر چاه، ریزش چاه، کول گذاری، رفع نم و بو، طوقه چینی.... نرخ دولتی ارزانتر از همه جا(شبانه روزی) عباس آباد 88403008 نیاوران 22205159 طالقانی ...
بروز رسانی : 1396/8/15 
خدمات تاسیسات پیشگامان خدمات تاسیسات پیشگامان
شروع کلاسهای اموزشی دوره تاسیسات استخر {فقط عملی} بابیش از۱۰سال رزومه کاری دراستخرجماران و استخرآب منطقه مجموعه جانبازان مجموعه برادران محبی استخریادگار مراحل ساخت ...
بروز رسانی : 1396/8/20 

تهران خیابان انقلاب خیابان فخر رازی مجتمع رازی پلاک 85 شبکه متمرکز آگهی های کشور "شتاب" تلفن: 66385877 همراه: 09120650943

...........................................................................................................................................................................................................................................................

bizbook 7asman netiran YouPlus hammihan iteg facekoob iransoo followers lenzor cloob farstwitter facenama aparat youtube ask flickr vk instagram tumblr googleplus pinterest linkedin twitter facebook