پرک کارت - طرح مشترک رفاهی نهادهای دولتی ، عمومی ، آموزشی و بازنشستگان بازارهای تخصصی نمایش آگهی در نمایشگاهها نمايش آگهي بصورت چاپ و اكران بنر و بیلبرد در سراسر كشور نمايش آگهي بصورت چاپ و نشر و پخش و اکران در اماکن عمومی نمايش آگهي بصورت درج در مطبوعات اخبار نمایش آگهی به صورت درج تبلیغات در شبکه نمایش خانگی نمايش آگهي بصورت تبليغ در شبكه هاي تلويزيوني كشور نمايش آگهي بصورت پخش در شبكه هاي راديويي كشور نمایش آگهی به صورت ساخت سایتهای عمومی و اختصاصی نمايش آگهي بصورت درج در 365 سايت تبليغاتي کشور  نمايش آگهي بصورت ثبت در شبكه هاي اجتماعي نمايش آگهي بصورت ارسال فكس انبوه به هزاران شركت و واحد تجاري نمايش آگهي بصورت ارسال ايميل انبوه به ميليونها هموطن نمایش آگهی به صورت نمایش در شبکه های ارتباطی موبایل نمايش آگهي بصورت پيامك انبوه به ميليونها هموطن نمايش آگهي بصورت ثبت شتاب - شبكه متمركز آگهي هاي كشور

امروز سه شنبه 10 اسفند 1395
آماده به کار

 

توضیحات استخدام و آگهی آماده به کار

 

 اين شبكه در نظر دارد در يك فراخوان گسترده اقدام به نمایش مشخصات و تجارب (رزومه) كارجويان محترم در قالب آگهي آماده به كار نماید . با ثبت نام و تکمیل فرم آگهی "آماده به کار " در شبكه متمرکز آگهی های "شتاب" هر روز در معرض دید  کارفرمایان و صاحبان مشاغل در استان تهران و استان البرز قرار خواهید گرفت . شایان ذکر است این مچموعه به دلیل نیاز و گسترش حیطه فعالیت در امور اداری و فروش در شهرستان تهران ، اسلامشهر ، پاکدشت ، کرج ، بومهن و آبعلی اقذام به استخدام و جذب نیرو نموده است که اینک شما با استفاده از خدمات نوین این مرکز ، موقعیت اشتغال برای خود را بوجود آورده و قادر به  انتخاب مناسب ترین فرصت شغلی از بین مشاغل پیشنهادی خواهید بود... لازم به ذکر است چنانچه در حال حاضر مشغول کسب و کار خود هستید ولی بدنبال یک منبع درآمد اضافی نیز می باشید ،  تنها با ثبت نام و درج یک آگهی آماده به کار در شبكه "شتاب" از فرصتهای شغلی که بصورت پاره وقت ، پروژه ای ، روزمزد ، مشاغل خانگی در اختیارتان قرار می گیرد استفاده نمایید.
 

مزایای ثبت نام در شبكه متمرکز آگهی های "شتاب":
1 - ثبت نام كارجو از طريق اينترنت و پيامك بدون اتلاف وقت و صرف هزينه ها و مشكلات مصاحبه
2- دسترسی سریع کارفرما به سوابق کاری (رزومه ) و ايجاد ارتباط سریع و آسان با کارجو
3- امكان ارسال سريع مشخصات كاري ، تحصيلي (رزومه) كارجويان به بنگاههاي كاريابي مناطق مربوطه متقاضی در سراسر كشور
4- حذف  هزینه های ایاب و ذهاب جهت پیگیری امور استخدام
5-ثبت آگهي تنها با پرداخت درصدي ناچيز از هزينه واقعي درج يك آگهي براي كاربران "شبكه متمركز آگهي هاي شتاب"
6-در صورت اشتغال ، کارجویان محترم هیچگونه هزینه اضافی یا حق الزحمه ای جهت اشتغال پرداخت نخواهند کرد .
7- آرامش خاطر نسبت به کسب نتیجه و بدست آوردن شغل مورد نظر

توضيحات:
1- اين شبكه جدا از جذب و استخدام نیرو برای مجموعه خود ، اطلاعات كاري شما را به صورت آگهي "آماده به كار" در معرض ديد عموم ، جهت ارتباط كارفرمايان و همكاري آنها قرار خواهد داد خواهشمند است از درج اطلاعات جزئي و شخصي غیرمتعارف خودداري نمائید .

2- ارتباط كارفرما با شما در شبكه ، از طريق صندوق پیام و ايميل شما امكان پذير مي باشد در صورتيكه امكان ارائه شماره تماس شخصی خود یا بستگان را داريد آنرا اعلام نمائيد.
3- در هنگام تماس كارفرما با شما ، از صحت هويت و اطلاعات نامبرده به نحو مقتضي اطمينان حاصل نموده و از پرداخت وجه تحت هر عنوان به آنها خودداري نمائيد .

 

ثبت نام:
1- ابتدا با انتخاب گزينه ذيل "ثبت نام" به درگاه بانكي متصل و مي بايست مبلغ 49000ريال معادل 4900 تومان بابت ثبت آگهي "آماده به کار"  در گروه "بازاركار/آماده به کار" شبکه شتاب واريز نمائيد.

2- پس از واريز مرحله بعد فرم مربوطه را به صورت كامل تكميل نموده و گزينه "ثبت نام" را كليك نمائيد.

3-پس از انجام مواد بالا حداكثر پس از 24 ساعت مشخصات عضويت و آگهي آماده به كار درج شده به شماره همراه اعلامي پيامك مي گردد .

4- در صورت هر گونه سوال مي توانيد با شماره هاي02166842573-09014906753 تماس حاصل نمائيد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شبکه متمركز آگهي هاي كشور شتاب   ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي   به پرداخت بانک ملت  موسسه شتاب ارتباطات سامان

 

...........................................................................................................................................................................................................................................................

bizbook 7asman netiran YouPlus hammihan iteg facekoob iransoo followers lenzor cloob farstwitter facenama aparat youtube ask flickr vk instagram tumblr googleplus pinterest linkedin twitter facebook