پرک کارت - طرح مشترک رفاهی نهادهای دولتی ، عمومی ، آموزشی و بازنشستگان بازارهای تخصصی نمایش آگهی در نمایشگاهها نمايش آگهي بصورت چاپ و اكران بنر و بیلبرد در سراسر كشور نمايش آگهي بصورت چاپ و نشر و پخش و اکران در اماکن عمومی نمايش آگهي بصورت درج در مطبوعات اخبار نمایش آگهی به صورت درج تبلیغات در شبکه نمایش خانگی نمايش آگهي بصورت تبليغ در شبكه هاي تلويزيوني كشور نمايش آگهي بصورت پخش در شبكه هاي راديويي كشور نمایش آگهی به صورت ساخت سایتهای عمومی و اختصاصی نمايش آگهي بصورت درج در 365 سايت تبليغاتي کشور  نمايش آگهي بصورت ثبت در شبكه هاي اجتماعي نمايش آگهي بصورت ارسال فكس انبوه به هزاران شركت و واحد تجاري نمايش آگهي بصورت ارسال ايميل انبوه به ميليونها هموطن نمایش آگهی به صورت نمایش در شبکه های ارتباطی موبایل نمايش آگهي بصورت پيامك انبوه به ميليونها هموطن نمايش آگهي بصورت ثبت شتاب - شبكه متمركز آگهي هاي كشور

امروز چهارشنبه 4 بهمن 1396
نمايش آگهي بصورت درج در 150 سايت تبليغاتي کشور

نمايش آگهي بصورت نمایش در

بیش از 150  سایت تبلیغاتی کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از راهکارهای تبلیغاتی فوق العاده ای می باشد که آگهی واحد صنفی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن در 150 سایت تبلیغاتی " فعال " کشور به نمایش در می آورد و بدنبال آن به شمار بازدیدکنندگان از محصولات یا خدمات شما نیز به شدت افزوده خواهد شد. در این راستا شبکه "شتاب"  آگهی شما را با توضیحات کامل و جامع در این سایتها به مدت یکسال ثبت می نماید و هیچگونه محدودیتی برای لغو یا حذف آگهی شما در نظر گرفته نخواهد شد.


مزایای تبلیغ در 150 سایت تبلیغاتی کشور چیست ؟

1- 150 سایت یاد شده ، منتخب از بین هزاران سایت آگهی و تبلیغات بوده و و روزانه بازدید هزاران نفر از سطح کشور را دارند .

2- درصورت وجود سایت ، کانال تلگرام ، صفحه اینستاگرام را می توان به آگهی متصل نمود تا بازدید کنندگان به آنجا هدایت و افزایش اعضاء ، بازدید کننده و تماس را به دنبال داشته باشد

3- با درج آگهی شما در این سایتها ، به صورت جداگانه آگهی شما از طریق هر یک از سایتها در جستجوی موتورهای جستجو و گوگل رفته و بالتبع از لحاظ میزان سئو محتوی آگهی ارتقا پیدا کرده و موتوهای جستجو هنگامی که شما را در تعداد زیادی سایتهای مختلف مشاهده میکنند اعتبار بیشتری به شما ارائه و در بازدید بیشتر و ردیفهای بالاتر دیده خواهید شد . 

چرا درج آگهی در 150 سایت تبلیغاتی را به شبکه شتاب ارائه می کنیم ؟ 

1- چنانچه جهت درج آکهی به سایتهای فوق مبلغ پرداخت نمائید اگر ماهی حداقل 20 تومان و سالی 240 تومان برای هر سایت در نظر گرفته شود سالانه مبلغ 29 میلیون تومان می گردد!

2- چنانچه خود فرد نیز بخواهد تک تک جستجو و ثبت عضویت ، ثبت آکهی رایگان و گزارش گیری نماید یک ماه زمان می برد و نمی تواند به راحتی آن را مدیریت نماید .

3- شبکه شتاب آگهی شما را با ربات و پرسنل ناظر حرفه ای ، قانونی و با آخرین تکنولوژی در اسرع وقت در سایتهای یاد شده به صورت آگهی رایگان درج می نماید و گزارش و لیست سایتها را خدمتتان ارائه می نماید . 

میزان اصالت و کیفیت کار چقدر می باشد؟ 

شبکه شتاب موسسه ثبت شده در اداره ثبت شرکتها و موسسات بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن تجارت بوده و در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت می باشد و برای خدمات خود به شما فاکتور ارائه می نماید . 

مدت زمان نمایش آگهی در سایتهای تبلیغاتی یاد شده بین 1 ماه تا 10 سال می باشد که میانگین نمایش 365 روز می باشد . 

بعضی از سایتها نسبت به تائید برخی از آگهی ها امتناع می نمایند که میانگین آگهی درج شده 120-130 سایت تبلیغاتی بوده و بیشتر از آن هدیه شبکه به شما می باشد . 

 

 

 

سایتهایی که آگهی شما پس از درج در آنها

روزانه مورد بازدید هزاران نفر بازدید کننده قرار می گیرد

 

 

 

 

  

 

 

                 
   

درج یکسال آگهی ویژه شما درشبکه شتاب

+ درج آگهی شما در150سایت تبلیغاتی(رایگان)

+ایمیل و عضویت عمومی(رایگان)

+ادرس سایت دامین .ir (رایگان)

+دریافت پنلsms و تبلیغات (رایگان)

198/000 تومان

 

 

 

درج یکسال آگهی ویژه شما درشبکه شتاب

+ درج آگهی شما در150سایت تبلیغاتی(رایگان)

+ایمیل و عضویت اختصاصی

+ادرس سایت دامین .ir (رایگان)

+دریافت پنلsms و تبلیغات (رایگان)

275/000 تومان

   
               
   

 

   

 

   

روش دوم ثبت آگهی:

   
   

مطالب آگهی + تصویر تا 9 عدد + تصویر فیش واریزی به حساب 6104337790405391مسعود آقائی را به شماره 09120650943تلگرام نمائید .

   

تهران خیابان انقلاب خیابان فخر رازی مجتمع رازی پلاک 85 شبکه متمرکز آگهی های کشور "شتاب" تلفن: 66385877 همراه: 09120650943

...........................................................................................................................................................................................................................................................

bizbook 7asman netiran YouPlus hammihan iteg facekoob iransoo followers lenzor cloob farstwitter facenama aparat youtube ask flickr vk instagram tumblr googleplus pinterest linkedin twitter facebook