ماگ سرامیکی

2 سال قبل در يزد ، ابركوه
کد آگهی : 69818
  قیمت450,000 تومان
  شماره همراه09103808339
  ایمیلzhinoproir@gmail.com
  نام و نام خانوادگیZhinoPro
  نام واحد تجاریZhinoPro
  استانيزد
  شهرابركوه
  آدرسابرکوه ، بلوار امام خمینی

لیوان یکی از ضروری ترین ابزار خانه و آشپز خانه است. شما برای سرو قهوه و نوشیدنی به لیوان در ابعاد مختلفی نیاز دارید که البته با توجه به سلیقه های افراد استفاده آنها از لیوان مختلف است گاهی لیوان های بزرگ و دسته دار را ترجیح میدهند و برخی از استکان و لیوان های کوچک استفاده می کنند.
شما باید دقت کنید چه ظرفی برای چه موقعیتی مناسب تر است مثلا استفاده از لیوان های بلند برای پذیرایی مهمان مناسب تر از لیوان های دسته دار کوچک است. یا هنگام خرید باید به جنس لیوان ها دقت کنید که یک مقاومت نسبی و مناسبی در برابرتغیرات دمایی داشته باشد تا در هنگام تغییرات دما لیوان نشکنه تا باعث آسیب شما نشود. بهتر است هنگام خرید کالا از برند های معتبری خرید کنید تا باعث دلهره شما نشود و با گذر زمان زیبایی و جلای خود را از دست ندهد.
داشتن یک لیوان شخصی برای هرفرد یک چیز الزامی است و موضوعی است که باید از کودکی آموزش داد تا کودکان چه در خانه و چه در مدرسه و حتی محیط ها ورزشی و کار از لیوان شخصی خود استفاده کند. مثلا میتوانید از یک ماگ دسته دار زیبا و فانتزی متناسب با شخصیت خودتان انتخواب کنید و در طوروز استفاده کنید.
ماگ هایی ژینو در انواع طرح های فانتزی و مینیمال و مدل حرارتی و ساده تولید می شوند تا شما مناسب سلیقه خودتان خرید کنید. این لیوان ها دارای یک دسته می باشد تا حمل آن آسان باشد و هنگام دمای زیاد به دست شما آسیبی نرسید. اگر هنگام خرید بسیار سخت پسند هستید و حوصله خیابان های شلوغ برای خرید ندارید می توانید اینترنتی خیلی راحت خرید کنید.
خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی ژینو
انواع اکسسوری و لوازم تحریر و ماگ های فانتزی و زیبا در سایت ژینو موجود است که شما می توانید هر نوع ماگی که بخواهید با چند کلید ساده انتخواب کنید.

112 بازدید کل ، 1 امروز

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
New Page 3

مجوزها و راههای ارتباطی شتاب آگهی :

تلفن مدیریت شتاب آگهی: 02166133562
آدرس: تهران بزرگراه سعیدی خیابان مقدم نبش شیدائی پلاک۲۳۵