پدموس

2 سال قبل در يزد ، ابركوه
کد آگهی : 69824
  قیمت200,000 تومان
  شماره همراه09103808339
  ایمیلzhinoproir@gmail.com
  نام و نام خانوادگیZhinoPro
  نام واحد تجاریZhinoPro
  استانيزد
  شهرابركوه
  آدرسابرکوه ، بلوار امام خمینی

استفاده از پد موس یکی از ملزومات سیستم و لپتاپ هست به خصوص افرادی که بسیار با کامپیوتر و لپتاپ سرو کار دارند. استفاده از این پد موس باعث میشود از لغزش موس بر روی میز یا هرسطحی دیگر جلوگیری کند و سرعت و عملکرد کار را بسیار بالا ببرد. این محصول در اشکال مختلفی مانند دایره مستطیلی و مربعی و … تولید می شود. اگر میز شلوغ و کوچکی دارید بهتر است از پد موس مستطیلی استفاده کنید چون در برابر دیگر پد ها فضای بیشتر در اختیار موس هست و از طرفی فضای کمتری از میز را اشغال میکند.
پد موس ژینو یک گزینه عالی برای افرادی است که مدت زیادی را با سیستم کار میکنند و دنبال یک پد موس ایده عال هستند. شکل آنها مستطیلی است و دارای ابعاد 19-24 است که دارای یک سطح بسیار مناسبی برای حرکت دادن موس است. زیره آن از جنس فوم هست که مانع لغزش و لیز خوردن می شود و محکم به سطح میز می چسبد. پارچه استفاده شده روی پد موس از جنس ساتن است که زیبایی و جلای تصویر روی پد را چند برابر می کند. نوع چاپ آن چاپ سابلیموشن است که باعث میشود چاپ روی پارچه بسیار با کیفیت و ماندگار باشد. تصاویر چاپ شده رو پد موس بسیار ماندگار است و با ضربه و خش شکلش و تغییر نمی کند. قابل شست شو هستند و دور آن دور دوز شده تا شکل منظم تری و بهتری داشته باشد. ضخامت و کیفیت این محصول به گونه است که نور موس از آن عبور نمی کند و به همین دلیل سرعت و عملکرد را بسیار بالا برده. این محصول ژینو دارای طرح و زنگ های زیادی است که میتوانید با اسکین و استیکر کیبورد لپتاپ ژینو ست کنید.
شما همچنین می توانید انواع طرح های فانتزی ومینیمال و پرنسسی و کهکشانی و… در سایت ژینو مشاهده کنید تنوع محصولات بسیار بالا است و خیلی راحت در سایت ما مطابق سلیقتون با چند کلیک میتوانید خرید کنید.

86 بازدید کل ، 1 امروز

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
New Page 3

مجوزها و راههای ارتباطی شتاب آگهی :

تلفن مدیریت شتاب آگهی: 02166133562
آدرس: تهران بزرگراه سعیدی خیابان مقدم نبش شیدائی پلاک۲۳۵