فروش اپتریس (Optris)

2 سال قبل در قزوين ، قزوين
کد آگهی : 70330
  قیمت1 تومان
  شماره همراه09122811040
  ایمیلiaproducts.ir@gmail.com
  نام و نام خانوادگیابراهیم حاجی نور محمدی
  نام واحد تجاریابراهیم حاجی نور محمدی
  استانقزوين
  شهرقزوين
  آدرسگروه صنعتی کاسپین: قزوين، خیابان نادری شمالی، نبش كوچه شيرخورشيدی، پلاك ٢٥٧، طبقه دوم، واحد ۴

طبقه محصولات اپرتیس بر حسب گروه بندی ۴ گانه زیر تقسیم می شود:

– محصولات کم جا: شامل ترمومترهای کوچک که برای استفاده در محیط های خشن و گرم بسیار مناسب هستند

– سری محصولات با دقت بسیار بالا: شامل ترمومترهای مادون قرمز با عملکرد نوری بسیار قوی و لیزرهای دوگانه

– دوربین های مادون قرمز: دوربین های تصویربردار کم جا برای استفاده های سریع و اضطراری و قابلیت عملکردی آنلاین

– ترمومترهای قابل حمل: که بسیار باکیفیت بوده و دارای رابط USB یکپارچه هستند.

پیش از معرفی کامل تر محصولات اپتریس باید اشاره شود که ترمومترها و محصولات اندازه گیری غیر تماسی این شرکت در صنایع و خدمات گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و در هر یک از زمینه های فوق قابلیت هایی دارند که می توانند به منصه ظهور بگذارند. عمده مورد استفاده کاربردی محصولات اپتریس در اندازه گیری دماست و عمده صنایع که از این محصولات و قابلیت ها بهره می برند به شرح زیر هستند:

– تصویربرداری سه بعدی برای آنالیز دمایی: در این زمینه اپتریس دوربین های تصویربرداری با اسکنر سه بعدی تولید می کند.

– صنایع خودرو: پایش و مونیتورینگ دماهای فرایندها در طول مراحل ساخت خودرو عنصری کلیدی در اندازه گیری دما در صنایع خودرو به شمار می رود. در این زمینه نیز اپتریس تولید کننده سنسورهای مادون قرمز و تصویربردارهای حرارتی می باشد.

– صنایع الکترونیکی: بوردهای مدار مرکز صنایع الکترونیکی هستند و شرکت اپتریس با تولید بوردها در ابعاد کوچک، قدت بالا و سرعت پردازش قابل توجه توانسته است در ارتقای این صنعت نقش حائز اهمیتی ایفا کند. اپتریس این کار را با تصویربردارهای حرارتی و پیرومترها انجام میدهد.

– حریق آتش: سیستم های شناسایی و حریق آتش اپتریس به وسیله دوربین ها و ترمومترهای مادون قرمز نقش محافظتی مهمی در طراحی های صنعتی به منظور پیشگیری از بروز آسیب خصوصاً در نیروگاه ها و ساختمان ها خواهند داشت.

– علوم زیستی/ پزشکی: ابزارهای اندازه گیری غیر تماسی دما یک سرویس خوب و کاربردی در علوم زیستی و صنایع پزشکی محسوب می شوند. خصوصا ترمومترهای مادون قرمز، تصویربردارهای حرارتی و پیرومترهای اپتریس در فن آوری پزشکی موارد کاربردی گسترده ای دارند و نه تنها تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، بلکه خود پزشکان نیز به وفور از آن ها بهره می برند.

– نگهداری: در پایش و اندازه گیری دما خصوصا در تجهیزات خنک کننده ترمومترهای مادون قرمز و تصویربردارهای حرارتی اپتریس می توانند صاحب جایگاه برجسته ای باشند و در نگهداری و تعیمرات پیشگیرانه تجهیزات الکتریکی و مکانیکی نقش مهمی را ایفا کنند.

– صنایع فلزی: سنسورهای پایش دمای غیر تماسی اپتریس نه تنها در مونیتورینگ دما بلکه در بهینه سازی فرایندها نیز کارایی بالایی دارند و می توانند ایمنی محیط کار را تضمین کنند.

– صنایع پلاستیک: صنایع پلاستیک و فرایندهای تولید فرآورده های آن مستلزم تغییرات و نوسان دمایی بالایی هستند و از این رو مونیتورینگ دمای آن ها کمی دشوارتر می نماید. اپتریس با تولید محصولاتی ویژه توانسته است این کارکرد را با حداکثر ضریب ایمنی تضمین کند.

– نیمه هادی ها: در صنایع خورشیدی و نیمه هادی نیز ابزارهای اندازه گیری دمای غیر تماسی اپتریس عملکرد مطمئنی در خصوص پایش مستمر فرایند تولید دارند و به این ترتیب فرایند تولید را به بهترین شکل مانیتورینگ و کنترل می کنند.

موارد ذکر شده فقط بخشی از کارکرد و حوزه های کارکردی محصولات شرکت آلمانی Optris را بیان می کند، در حالی که تمامی حوزه های صنعتی و خدماتی می توانند برای پایش متغیرهایی نظیر دما از محصولات متنوع این شرکت استفاده کنند. تا کنون اشاره وار به برخی از محصولات اپتریس اشاره گردید اما برای آشنایی بیشتر لیستی اجمالی از محصولات این شرکت به شرح زیر ارائه می شود:

– ترمومترهای مادون قرمز: این سری محصولات در طبقه بندی متنوع زیر تولید و روانه بازار می شوند:

– تنظیم کننده های پیرومترها یا فشارسنج ها: این محصولات در مدل های متنوع از جمله CS LT15 ،CSmicro LT15 ،CSmicro LT22H، CT LT22 و نظایر آن تولید می شوند که هر یک قابلیت های ویژه خود را داشته و دامنه ها و صنایع خاصی را پوشش می دهند.

– سری کم جا و کامپکت: این محصولات نیز در انواع الکتریکی با سر حسگردار، الکتریکی با کابل، و دو تکه ای با سر حسگردار و و جعبه جداساز الکتریکی تولید می شود.

– سری کارآمد با عملکرد بسیار قوی: که در مدل های متنوع نظیر CSlaser LT ،CSlaser hs LT ،CSlaser 2M for Metal ،CTlaser LT، CTlaser 05M for Metal و سایر مدل های سری CTlaser ،CSvideo و CTratio تولید می شود.

– ترمومترهای قابل حمل: این محصولات سیار و قابل حمل بوده و قابلت حمل به محل و تست و آزمون در محل های مختلف را دارند. مدل های P20 LT ،P20 1M ،P20 05M و MS LT تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

– دوربین های مادون قرمز: این محصولات در مدل های Xi و PI تولید می شوند که هر یک کارایی ها و مزایای خاص خود را دارند. سری Xi برای تصویر برداری در دماهای منفی ۲۰ درجه تا مثبت ۹۰۰ درجه سانتیگراد کارایی دارد و این دامنه برای سری PI به ۲۰۰۰ درجه سانتیگراد می رسد.

85 بازدید کل ، 1 امروز

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
New Page 3

مجوزها و راههای ارتباطی شتاب آگهی :

تلفن مدیریت شتاب آگهی: 02166133562
آدرس: تهران بزرگراه سعیدی خیابان مقدم نبش شیدائی پلاک۲۳۵