بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها

2 سال قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 71025
  قیمتتوافقی
  تلفن ثابت02156070644
  نام و نام خانوادگیبنیادبین المللی خیریه آبشارعاطفه ها
  نام واحد تجاریبنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها
  استانتهران
  شهرتهران
  آدرسخیابان قزوین دوراهی قپان خیابان امامزاده حسن ساختمان ملیکا پلاک 62

بار دیگر عطر بعثت رسول مهربانی در رزمایش نبوی و کمکهای مومنانه
خیرین تهرانی متجلی گردید

بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها که از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است، از همان شروع کار خود، با نگاهی کارشناسی و پژوهش محور به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش کرده تا شرایط خدمتگزاری و کمک به محرومان جامعه را فراهم آورد. این بنیاد دارای 830 نمایندگی در کل کشور و 150 نمایندگی در استان تهران می باشد و همچنین 450 هزار مهرجو در کل کشور را تحت حمایت دارد راو بیش از 11 هزار خانواده در استان تهران تحت حمایت قرارگاه محرومیت زدایی می باشند.
قرار گاه محرومیت زدایی این بنیاد با هدف اصلی فقرزدایی و کمک به توسعه همه جانبه کشور، برنامه های متعددی را در چشم انداز فعالیت های خود قرار داده است که از این میان می توان به ترویج ازدواج آسان با سبک زندگی ساده و تامین جهیزیه، اکرام ایتام ، توزیع سبد کالا، درمان رایگان بیماران صعب العلاج، حمایت تحصیلی از دانش آموزان و دانشجویان و حمایت از جامعه حاشیه نشینی در سراسر کشور اشاره کرد. که در قالب رزمایش های متنوع به جامعه هدف اهداء می گردد.
مدیر عامل بنیاد بین المللی خیریه آبشارعاطفه ها محمد جواد فولاد پور در رزمایش نبوی که به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) در میدان آزادی تهران برگزار شد اذعان داشتند 13 دستگاه تریلر حامل بسته های معیشتی بارگیری و به افراد نیازمند استان های کشور ارسال شد.
وی افزود: خیرین استان تهران و سراسر کشور بنیاد آبشار عاطفه ها در تامین معیشت و همچنین تامین جهیزیه و مسکن پیرو منویات مقام معظم رهبری ( دام ظله ) اقدامات ویژه ای انجام داده و همچنین در دوران کرونایی نیز در بخش درمان و تامین دارو و اقلام ضروری در قالب رزمایشات مختلف اقداماتی انجام شده است.
مدیرعامل بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها تاکید کرد: بیش از ۱۰ هزار خیر با این بنیاد همکاری دارد که بیش از ۳۰۰ هزار نفر تحت حمایت این بنیاد می باشند.
از این رو مدیر قرارگاه محرومیت زدایی سرکارخانم فاطمه چوپانی طی مصاحبه ای بیان فرمودند : اکنون که در آستانه سال جدید و عید مبعث رسول مهربانی ها حضرت خاتم الانبیاء (ص) هستیم، قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در ادامه رسالت خود، رزمایش نبوی را در دستور کار قرار داده است.
وی فرمودند قرارگاه محرومیت زدایی این بنیاد، در قالب رزمایش نبوی و با هدف حمایت از استان های کم برخوردار، 13 دستگاه تر یلی شامل بسته معیشتی ( برنج ، روغن ، رب، ماکارونی، سویا ، حبوبات و …) به ارزش هردستگاه تریلی چهار میلیارد ریال معادل چهارصد میلیون تومان که مبلغ کل 13 دستگاه تریلی 52 میلیارد ریال معادل 5 میلیارد و دویست میلیون تومان می باشد ، را در استان های کم برخوردار توزیع میکند.
این 13 دستگاه تریلی از قرارگاه محرومیت زدایی استان تهران به14 استان (آذربایجان غربی ، اردبیل ، ایلام ، بوشهر، بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد ، لرستان ، هرمزگان ) ارسال می شود.
در این رزمایش مسئولین شهرداری منطقه 9 ، جناب آقای مهندس سمنانی معاون امور اجتماعی منطقه ۹ و مهندس محمدی مدیر آسیب های اجتماعی منطقه نیز حضور داشتند.
ایشان ضمن تشکر از خیرین و نیکوکاران استان تهران و آروزی سلامتی و طلب دعای خیر جهت نیکوکاران گرامی اذعان داشتند اطلاعات بانکی جهت یاری خیرین به شرح زیر است :
شماره حساب : 001-7205-7597-1878
شماره کارت : 5892107044215500
نام بانک : بانک سپه ( انصار سابق)
شماره شبا : IR270150000187875977205001
سایت : www.absharatefeha.org
اینستاگرام
abshaar_atefeha
تلگرام
t.me/bitolreza
کد مهربانی
#800*3*741*

102 بازدید کل ، 1 امروز

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
New Page 3

مجوزها و راههای ارتباطی شتاب آگهی :

تلفن مدیریت شتاب آگهی: 02166133562
آدرس: تهران بزرگراه سعیدی خیابان مقدم نبش شیدائی پلاک۲۳۵