محصولات اتوماسیون صنعتی ICP DAS

2 سال قبل در قزوين ، قزوين
کد آگهی : 71364
  قیمت1 تومان
  شماره همراه09122811040
  ایمیلiaproducts.ir@gmail.com
  نام و نام خانوادگیابراهیم حاجی نور محمدی
  نام واحد تجاریابراهیم حاجی نور محمدی
  استانقزوين
  شهرقزوين
  آدرسگروه صنعتی کاسپین: قزوين، خیابان نادری شمالی، نبش كوچه شيرخورشيدی، پلاك ٢٥٧، طبقه دوم، واحد ۴

– کنترل کننده های قابل برنامه ریزی اتوماسیون (PAC):

خانواده PAC از محصولات ICPDAS در واقع PAC های ماژولار شبکه محوری هستند که دارای سیستم های اتصال ورودی/ خروجی می باشند. سری های جدید این محصولات دارای طراحی و ساخت شناور و بسیار اقتصادی بوده و در کاربردهای مختلف نظیر دسترسی به داده ها، کنترل فرایندها، تست و اندازه گیری، و کنترل حرکت برای مدیریت انرژی و ساخت مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول شامل سری های XPAC متناسب با ویندوز CE 6.0 و WinPAC متناسب با ویندوز CE 5.0/7.0 و LinPAC و iPAC و دیگر سری هاست.

هر کدام از سری های مذکور نیز دارای مدل هایی هستند که بر حسب کاربردها و شرایط فنی خاص خود مورد استفاده قرار خواهند گرفت و مشتریان بر اساس نیاز کاری خود مدل متناسب را انتخاب خواهند کرد. برای مثال سری XPAC خود دارای دو مدل و XP-8000 است که اولی دارای ماژول CPU قوی، پورت VGA توکار، سخت افزار ۶۴ بیتی، تایمر دوگانه، کانکتور و غیره است.

– ماژول ها/ یونیت های ریموت ورودی/ خروجی:

این محصولات برای مونیتورینگ و کنترل صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. یونیت ها با قابلیت های تنظیمات خودکار و تعویض می توانند کاربران را از دردسرهای ناشی از تنظیمات مکرر و برنامه های نگهداری و تعمیرات خلاص گردانند. ماژول های ورودی / خروجی دارای دو نوع موازی و سریالی هستند که نوع سریالی آن می تواند در یونیت های ورودی/ خروجی ریموت استفاده شوند.

– بوردهای ورودی/ خروجی PC محور:

این محصولات بر حسب PC به سه نوع تقسیم می شوند؛ PCI، PISO و PIO. مدل PCI قابلیت چندکارکردی قابل توجه و کیفیت نمایش بسیار بالایی دارد؛ مدل PISO قابلیت محافظتی بالایی دارد و مانع تاثیر مستقیم روی ورودی های سیگنال می شود؛ و سری PIO ابزارهای مقرون به صرفه برای استفاده عمومی هستند ضمن این که قابلیت سریعی در تغییر و تبدیل کارکرد را دارا می باشند. بوردهای کنترل حرکت از گسترده ترین محصولات در سری تولیدی بوردهای ICPDAS به شمار می روند که در بازار داخلی نیز اقبال گسترده ای متوجه آن هاست.

– اتصالات وایرلس صنعتی:

سیاست شرکت ICP DAS از بدو تاسیس خلاقیت، نوآوری و بهبود فرایندها و محصولات جاری در اتوماسیون صنعتی بوده است. در این راستا پیرو اتوماسیونی کردن فرایندها و برقراری ارتباطات و اتصالات درون سازمانی، این شرکت خدمات و محصولات وایرلس به منظور یکپارچه سازی فرایندها بدون نیاز به اتصالات سیمی را در دستور کار خود قرار داده و در حال حاضر می توان از اتصالات وایرلس آی سی پی داس به طور گسترده و چند منظوره، در مصارف مختلف، از محیط های خانگی تا اداری گرفته و تا مجتمع های بزرگی صنعتی استفاده نمود. این شرکت همچنین موفق به گسترش فن آوری ماشین به ماشین M2M به منظور برقراری اتصال وایرلس بین ماشین آلات و دستگاه ها گردیده است که به نوبه خود سهمی قابل توجه در تسریع، تدقیق و پایش بهتر فرایندها ایفا خواهد کرد.

– سوئیچ و فیبر سوئیچ اترنت صنعتی:

اترنت بهترین واسطه برای تبادل حجم زیادی از داده ها با سرعت بالا و در مسافت های ولو زیاد است. سیستم های اترنت موجود عمدتا از طریق هاب و تکرار کننده ها عمل می کنند و فاقد هوشمندی هستند. حال آن که محصولات ICP DAS از این حیث دارای امتیازات برجسته بوده و بسیاری از ایراداتی که ورژن های موجود فن آوری اترنت دچار آن می باشند را در محصولات خود رفع نموده است.

– اتوماسیون ماشینی:

شرکت آی سی پی داس ماشین های حرکتی متنوعی را برای سیستم های اتوماسیونی فراهم کرده است که شامل محصولات PAC، محصولات PC محور و از این قبیل است.

– رابط های انسان ماشین (HMI) و مونیتورهای لمسی:

رابط های انسان ماشین در سری های Handheld، رابط های نفر ماشین و Modbus های دارای نمایشگر LED به مشتریان عرضه می شوند.

– ماژول های تهویه سیگنال:

این محصولات در سری های SG-3000 ،SG-700 و DN-800 تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

– اتوماسیون چند رسانه ای صنعتی

– پاورمترهای هوشمند

– انواع Soft PLC ،win-GRAF و ISaGRAF

– نرم افزارهای مرتبط

– لوازم جانبی نظیر کابل ها، تغذیه انرژی، ابزارآلات، کیت ها، محصولات ضد آب و و نظایر آن.

177 بازدید کل ، 1 امروز

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
New Page 3

مجوزها و راههای ارتباطی شتاب آگهی :

تلفن مدیریت شتاب آگهی: 02166133562
آدرس: تهران بزرگراه سعیدی خیابان مقدم نبش شیدائی پلاک۲۳۵